Yap Boz Oyunları → Renk Bloklar - Relax Bulmaca Oyunu

Renk Bloklar - Relax Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Color Blocks - Relax Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Renk Bloklar - Relax Bulmaca
Renk Bloklar - Relax Bulmaca Oyununun Açıklaması

Renk Bloklar - Relax Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Hareketiniz üzerinde düşünmeniz gereken bir oyun. Domino efektini kullanın ve rakibinizin sizden daha fazla domino bırakmasına izin vermeyin! Meditasyon yapın, düşüncenizi geliştirin ve kazanın!
Talimatlar:
Göreviniz, deseni kendi renginizle renklendirerek mümkün olduğu kadar çok domino taşı koymaktır.
Oyunun başlangıcında rakibin başlangıç domino taşları desen üzerindedir. Renginizin sonunda rakibinizden daha fazlası olacak şekilde düşünmeniz ve başlangıç noktalarınızı koymanız gerekiyor.
Sol fare düğmesini kullanarak PC'de kontrol edin.
Ekrana dokunarak mobil cihazda kontrol edin.
Oyun alanı, ekranın sağ tarafındaki silindir kullanılarak büyütülebilir veya uzaklaştırılabilir.



Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.