Aksiyon Oyunları → Renk Gökada Oyunu

Renk Gökada Oyunu
(İngilizce Adı: Color Galaxy)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Renk Gökada
Renk Gökada Oyununun Açıklaması

Renk Gökada Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Mümkün olduğu kadar çok bölgeyi ele geçirmeniz gereken Renkli Galaksi. Color Galaxy dünyasını ele geçirmek için haritayı kendi renginize boyayın! Alanınızı almak için yarışan diğer oyunculara dikkat edin.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. dolaşmak ve haritayı renginizle kaplamak için. Boşluk ve diğer oyuncuların boyası üzerinde süzülün, ardından o alanı talep etmek için kendi renginizle bir bağlantı oluşturun.
Renginizin dışına çıktığınızda kuyruğunuz saldırıya maruz kalır. Bu, diğer oyuncuların sizi yok etmek için ona çarpabileceği anlamına gelir.
Bölgenizi geri almak ve onlarınkini almak için sürekli olarak diğer Renkli Galaksi oyuncularıyla savaşacaksınız.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.