Platform Oyunları → Renk Tüneli Oyunu

Renk Tüneli Oyunu
(İngilizce Adı: Color Tunnel)
Tam Ekran Oyna
Renk Tüneli
Renk Tüneli Oyununun Açıklaması

Renk Tüneli Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu yeni renkli deneyime hazır olun, Renk Tüneli!
Renkli bir tünelden aşağı kaydırın ve olabildiğince uzağa gidin. Ama dikkat et! Yolda farklı engeller var, bu yüzden tünelden geçerken mümkün olduğu kadar çok kaçınmaya çalışın. Ve bir engele çarparsanız endişelenmeyin. Kendinizi her zaman bir kez canlandırabilirsiniz.
Bu renkli tünel deneyiminde reflekslerinizi test edin!
Talimatlar:
Tünel boyunca sol veya sağ ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz veya ekranın sol veya sağ tarafına dokunarak mümkün olduğunca çok engelden kaçıyorsunuz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.