Yap Boz Oyunları → Convertible Arabalar Yapboz Oyunu

Convertible Arabalar Yapboz Oyunu
(İngilizce Adı: Convertible Cars Jigsaw)
Tam Ekran Oyna
Convertible Arabalar Yapboz
Convertible Arabalar Yapboz Oyununun Açıklaması

Convertible Arabalar Yapboz Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Convertible Cars Jigsaw, Cabrio araba ile parçaları bir araya getirip imajı elde etmeniz gereken bir oyundur. Bu, on iki resim içeren bir yapboz oyunudur ve bu oyunu bitirmek için tüm resimleri oynamanız ve çözmeniz gerekir. Oynamak istediğiniz modu seçin. Kolay, orta veya zor modda oynayabilirsiniz. Daha fazla taşla oynamak istiyorsanız zor modu seçin, 100 taşla oynayacaksınız. Bu oyunu oynamak için parçaları doğru konuma sürükleyin.
Talimatlar:
Sürükleyip bırakmak için fareyi kullanın veya bu oyunu oynamak için parmağınızı kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.