Yarış Oyunları → Suç Moto Yarışçı Oyunu

Suç Moto Yarışçı Oyunu
(İngilizce Adı: Crime Moto Racer)
Tam Ekran Oyna
Suç Moto Yarışçı
Suç Moto Yarışçı Oyununun Açıklaması

Suç Moto Yarışçı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Crime Moto Racer, oldukça yoğun bir pistte motosiklet sürmeniz gereken bir yarış oyunudur. Akarsuda seyreden arabalara çarpmamak için manevralar yaparken olabildiğince hızlı ilerlemeniz gerekiyor. Daha havalı bisikletler satın almak için para kazanın ve yolda daha da çılgın numaralar yapın!
Talimatlar:
İstediğiniz modu seçin, takip edin ve gidin, mümkün olduğunca fazla hız kazanın ve hızlı ama yolda dikkatli olun!
Kontrol:
WASD - motor kontrolü,
boşluk çubuğu - fren,
sola kaydırma - nitro (sadece bazı motosikletler),
G - sinyali,
C - kamerayı değiştir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.