Giysi Giydirme Oyunları → Sevimli Chibiusa Yapımcısı Oyunu

Sevimli Chibiusa Yapımcısı Oyunu
(İngilizce Adı: Cute Chibiusa Maker)
Tam Ekran Oyna
Sevimli Chibiusa Yapımcısı
Sevimli Chibiusa Yapımcısı Oyununun Açıklaması

Sevimli Chibiusa Yapımcısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Sevimli Chibiusa Yapıcı
Animeyi herkes sever. Bu inanılmaz bir sanat tarzı. Gerçek bir anime sanatçısı gibi hissedin, benzersiz bir chibi modeli yaratın. Yüz özelliklerini, göz rengini, saçını ve kıyafetlerini seçebilirsiniz. İnanılmaz saç ve aksesuar kombinasyonları yaratın. Çok ilginç kostümler, elbiseler, bluzlar, şapkalar, kanatlar, boynuzlar, kulaklar, kuyruklar, çoraplar ve ayakkabılar bulacaksınız! Sıradan bir kız, bir melek, bir peri veya bir şeytan yaratabilirsiniz. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız! Bunun yerine bu inanılmaz oyunu dressupwho.com sitesinde oynayın.
Talimatlar:
Fare ve ParmakGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.