Kız Oyunları → Sevimli Yavru Köpekler Bulmaca Oyunu

Sevimli Yavru Köpekler Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Cute Puppies Puzzle)
Tam Ekran Oyna
Sevimli Yavru Köpekler Bulmaca
Sevimli Yavru Köpekler Bulmaca Oyununun Açıklaması

Sevimli Yavru Köpekler Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Bulmaca zamanı! Sadece bu sevimli ve komik yavrulara bakın. Lezzetli yemekler yemeyi, uzaya uçmayı ve dondurmayı severler. Zekanızı test edin. Bu harika köpek yavrularıyla tüm resimleri toplayın ve eğlenin!
Talimatlar:
Sevimli küçük köpeklerin hayatından bölümler içeren bulmaca koleksiyonu. Oyun mümkün olduğunca çabuk tamamlanmalıdır ve sonucunuz resimli sertifika olarak kaydedilebilir. Oyun cihazına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekrana basit bir dokunuş kullanılır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.