Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Siber Yarışçı Savaşları Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Güzel Balo Sevenler Prenses Moda Yaz Swimsuit Yıldızlar Ve Bulutlar Bal Hırsızı Hızlı Yiyecekleri Öldür O Kawaii Lise Öğretmeni Giydir Canavar Parti Bulmaca
Siber Yarışçı Savaşları Oyunu
(İngilizce Adı: Cyber Racer Battles)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Siber Yarışçı Savaşları
Siber Yarışçı Savaşları Oyununun Açıklaması

Siber Yarışçı Savaşları Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Uzayda savaşlar ve yarışlarla dolu anlar yaşayacağınız Cyber Racer Battles oyunu ile maceraya atılmaya hazır olun! Güzel yarış haritaları ve fon kariyer modu görevleri ile kendinizi eğlenceli anlar yaşamaya hazırlayın. Oyunu ister tek kişilik ister iki kişilik olarak oynayabilirsiniz.
Oyunda üç oyun modu vardır. Bu modlar Yarış, Görevler ve Serbest Dolaşım'dır. Bu modlar arasında Race ve Free Roam modlarını tek oyunculu veya iki oyunculu oyun modunda oynayabilirsiniz. Yarışları tek oyunculu modda oynarsanız, kazanabilirseniz yarışlardan jeton kazanırsınız ve bu jetonlarla yeni hoverlar satın alabilirsiniz. Yarış modunda altı harita bulacaksınız. Her haritanın ödülü artımlı olacaktır. Görev oyun modunda, her biri birbirinden renkli ve zorlu on iki savaş haritası olacak.
Satın aldığınız her Hover için "MAĞAZA" menüsünden makineli tüfek, lazer silahı veya güdümlü füze gibi yeni silahlar satın alabilirsiniz. Özellikle görev oyun modunu oynamak istediğinizde kesinlikle bir silaha ihtiyacınız olacak ve oyunun başında bir makineli tüfek satın alabiliyorsunuz. Serbest modda meteor görevleri veya havada asılı kalma savaşları için de silahlara ihtiyacınız olacak. Oyun garajındaki her Hover'ın farklı bir hız, hızlanma, yol tutuşu ve kalkan özelliği vardır. Görev modunda ve yarış modunda ilerlediğinizde yeni gezinmelere ihtiyacınız olacak. Garajda yeni uçuşları kontrol etmeyi unutmayın.
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Taşı: "W,A,S,D"
Füze: "F"
Makineli tüfek/Lazer tabancası: "G"
Fareyle üzerine gelme konumunu düzelt: "R"
Oyuncu 2:
Taşı: "OK TUŞLARI"
Füze: "O"
Makineli Tüfek/Lazer tabancası: "P"
Fareyle üzerine gelme konumunu düzelt: "L"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.