Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Aksiyon Oyunları → Cyberpunk Ninja Koşucu Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Balıkçılık Çılgınlığı Çılgın Koşucu Çılgın Yılanlar Bir Adam İşgali Metal Hayvan Kriket Meyilli Mücadelesi Pixelkenstein Cadılar Bayramı Tehlikeli Daire 2
Cyberpunk Ninja Koşucu Oyunu
(İngilizce Adı: Cyberpunk Ninja Runner)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Cyberpunk Ninja Koşucu
Cyberpunk Ninja Koşucu Oyununun Açıklaması

Cyberpunk Ninja Koşucu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Cyberpunk Ninja Runner, aksiyon dolu bir parkur yarış oyunudur. Teknolojik olarak geliştirilmiş bir Cyber-Runner'sınız ve engeller artık sizi yavaşlatmıyor, sizi daha hızlı yapıyor!
Engelden engele koşun, duvarların yanında koşun ve bitiş çizgisine olabildiğince hızlı ulaşmak için kayma çizgilerini kullanın.
ŞİMDİ OYNA! İndirme veya kurulum gerekmez. Sadece tıklayın ve eğlenin!
Talimatlar:
Masaüstü: Yönlendirmek için ok tuşlarını kullanın.
Mobil: Yönlendirmek için ekranın sol veya sağ tarafına dokunun.
Hedef: Engellerin üzerinden atlayın ve hız kazanmak için ortamı kullanın. Bitiş çizgisine olabildiğince hızlı ulaşın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.