Yap Boz Oyunları → Dop Bulmaca Displace Bir Bölüm Oyunu

Dop Bulmaca Displace Bir Bölüm Oyunu
(İngilizce Adı: DOP Puzzle Displace One Part)
Tam Ekran Oyna
Dop Bulmaca Displace Bir Bölüm
Dop Bulmaca Displace Bir Bölüm Oyununun Açıklaması

Dop Bulmaca Displace Bir Bölüm Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

DOP Puzzle: Displace One Part, IQ'nuzu test ederken eğlenmenize yardımcı olacak bir DOP oyunudur. Oyun, her seviyenin komik bir hikaye olduğu bir DOP bulmaca oyunudur.
Parlak çizgi film stili ve büyüleyici animasyonla büyüleyici tasarımın keyfini çıkarın.
Oyun basit ancak bulmacaların arasında birkaç zorlu bulmaca var. Beyninizi test edin ve eğlenin!
Talimatlar:
Nasıl oynanır:
– Bulmacaları çözmek için, mantık ve yaratıcılığı kullanarak belirtilen öğeleri görüntünün üzerine sürükleyin.
– Üç bileşeni doğru yere ve doğru sıraya yerleştirmelisiniz.
– Sağlanan öğeleri her zaman kullanmanıza gerek yoktur.
Oynanış çok basit ve anlaşılır: tek parçayı kaydırmak ve eğlenceli ve akıllı bulmacaları çözmek için parmağınızı ekran üzerinde kaydırın (mobil cihazınız varsa) veya imleci kaydırın (PC'niz varsa)!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.