Macera Oyunları → Tanrı İyi Eski Zamanlar Doodle Oyunu

Tanrı İyi Eski Zamanlar Doodle Oyunu
(İngilizce Adı: Doodle God Good Old Times)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Tanrı İyi Eski Zamanlar Doodle
Tanrı İyi Eski Zamanlar Doodle Oyununun Açıklaması

Tanrı İyi Eski Zamanlar Doodle Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Kuşatma kuleleri, askerler, köylüler, mancınıklar, tavernalar ve biralarla dolu bir ortaçağ dünyası yaratırken bir Kaleler ve Şövalyeler Krallığı inşa et. Arazide çalışan basit bir köylü olarak başlayın ve asil bir Lord veya şövalye olmak için yükselin. Hayallerinizdeki bir ortaçağ dünyasını yaratırken yükselen Kaleler inşa edin!
Talimatlar:
Öğeleri seçmek ve tepki vermek için parmağınızı veya farenizi kullanın.



Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.