Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Sürüklenme Acele 3D Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Çocuklar İçin Kamyon Fabrikası Soliter Hd Maceracı Yılan Ve Merdivenler Bakteri Savaşçıları Tren Yolculukları Yapboz Prenses Kış Modası Mücevher Eşleştirme Barbie Şık Kuaför
Sürüklenme Acele 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Drift Rush 3D)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Sürüklenme Acele 3D
Sürüklenme Acele 3D Oyununun Açıklaması

Sürüklenme Acele 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Seçtiğiniz süper arabadaki piste götürün. Arabanızı ve yarışınızı özelleştirin! Bu oyunda 20 farklı parça ve 20 farklı oyun modu var. İlk olarak, yer için yarış. İkincisi, slalom yarışı. Üçüncüsü, trafik modu. Son olarak dördüncü madeni para koleksiyonu. İyi yapın ve diğer arabaların kilidini açmak için kullanabileceğiniz yıldızlar kazanın!
Talimatlar:
Seçtiğiniz süper arabadaki piste götürün. Arabanızı ve yarışınızı özelleştirin! Bu oyunda 20 farklı parça ve 20 farklı oyun modu var. İlk olarak, yer için yarış. İkincisi, slalom yarışı. Üçüncüsü, trafik modu. Son olarak dördüncü madeni para koleksiyonu. İyi yapın ve diğer arabaların kilidini açmak için kullanabileceğiniz yıldızlar kazanın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.