Platform Oyunları → Ördek Avcısı Oyunu

Ördek Avcısı Oyunu
(İngilizce Adı: Duck Hunter)
Tam Ekran Oyna
Ördek Avcısı
Ördek Avcısı Oyununun Açıklaması

Ördek Avcısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Kırsal kesimde ördek avlamak. Hazır, nişan al ve ateş et.
Çekimleriniz ne kadar doğru?
Yasal Uyarı: Bu oyunda gerçek ördekler zarar görmedi.
Özellikleri:
- Zorlu oyun. Ördekler rastgele ve farklı hızlarda uçuyor
- Soğuk yeniden yükleme mekanizması
- Gerçekçi görünümlü av tüfeği ve el
- Basit oyun
- Av performansını artırmak için istatistikler
- 3D benzeri grafikler
Okçuluk ve vahşi yaşam avcılık oyunları hayranıysanız, bu harika bir seçim olacaktır.
Talimatlar:
Kırsal kesimde ördek avlamak. Hazır, nişan al ve ateş et.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.