Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Keskin Halkalar Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Çöp Adam Ordusu: Savunmacılar Kutu Mükemmel Prenses Makyaj Beyaz Noel Partisi Helikopter Salıncak Erkek Arkadaştan Ayrılmak Runes'un Efendisi Hallowen Parkur
Keskin Halkalar Oyunu
(İngilizce Adı: EG Sharp Rings)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Keskin Halkalar
Keskin Halkalar Oyununun Açıklaması

Keskin Halkalar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

EG Sharp Rings, başlangıç sayfasında keskin bir yüzüğün ve ayrıca bir dizi ardışık çizginin bulunduğu sıradan bir oyundur. Oyunda, farklı keskin halkalar ve arka planlar ile karşılaşacaksınız. Oyun farklı yönlerde de oynanır. Yavaş yavaş, kafanızı karıştırmak için oyunun hızı artar.
Her yaş için tonlarca oyun içeren ve oyunculara eğlenceli getirme oyunları Ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayın Eğlenin!
Talimatlar:
Nasıl oynanır
Keskin halkaları ardışık çizgiler halinde yukarı ve aşağı hareket ettirmek için fare tıklaması veya dokunuşunu kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.