Macera Oyunları → Eliatopia Oyunu

Eliatopia Oyunu
(İngilizce Adı: Eliatopia)
Tam Ekran Oyna
Eliatopia
Eliatopia Oyununun Açıklaması

Eliatopia Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Siz (Dünya'dan bir insan) uzaylıların yaşadığı yeni keşfedilen gezegeni keşfetmek için yola çıkarken yeni Eliatopia gezegenini keşfedin. Arkadaşlarınızla oynayın veya yenilerini yapın ve gezegeni birlikte keşfedin. PVP'nin etkin olduğu alanlarda canavarlarla ve hatta diğer oyuncularla savaşın. Devasa bir silah ve zırh, beceri ve yetenek puanı koleksiyonuyla karakterinizi geliştirin. Eliatopia ve hükümeti hangi karanlık sırları saklıyor? Peki ya onun Dünya ile bağlantıları? Şimdi öğrenmek!
Talimatlar:
Hareket etmek için WASD veya yön tuşları. Saldırı için C, eşyaları almak için E, nişan almak için fare.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.