Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Macera Oyunları → Zombilerden Kaçış Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Farmers.İo Archero Çekici Kış Carley Eğlenceli Dövme Jeep Yolculuğu BFF Ortaçağ Modası Tekne Boyama Disney Tarzı Vlog: Düğün
Zombilerden Kaçış Oyunu
(İngilizce Adı: Escape From Zombies)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Zombilerden Kaçış
Zombilerden Kaçış Oyununun Açıklaması

Zombilerden Kaçış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Sen bir zombi kıyametinin kurtulanısın ve kırık bir araba ile bir binada sıkışıp kaldın ve zombi orduları çimlere saldırıyor. Ama bekle, zombi ordularından kaçmak için arabayı tamir edebilecek araçlar buldun. ONUN İÇİN HAZIR MISIN?
Kendini zombi ordularına karşı savunmaya çalışırken arabayı tamir etmeye çalışıyorsun. Her bölümde başarı için yuvarlayın. Hayatta kalan herhangi bir zombi barikatlara saldıracak. Başarıyla 10 zombiyi öldürdüğünde, güçlenme ile ödüllendirileceksin.
Talimatlar:
LAWN, BARRICADE ve CAR olan oyunun 3 bölümünde harcanacak 4 Aksiyon Zarını alıyorsunuz. LAWN'i yerleştirip 3 veya daha fazla zar değeri alırsanız, zombiler için 1 atış alırsınız. BARRICADE'i yerleştirip 3 veya daha fazla değer alırsanız, 1 hp barikat alın,% 10 arabayı tamir etmek için 5 veya 6 kazanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.