Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Çiftliği Hayvanlar Eşleştirme Bulmaca Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Güzel Balo Sevenler Prenses Moda Yaz Swimsuit Yıldızlar Ve Bulutlar Bal Hırsızı Hızlı Yiyecekleri Öldür O Kawaii Lise Öğretmeni Giydir Canavar Parti Bulmaca
Çiftliği Hayvanlar Eşleştirme Bulmaca Oyunu
(İngilizce Adı: Farm Animals Matching Puzzles)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Çiftliği Hayvanlar Eşleştirme Bulmaca
Çiftliği Hayvanlar Eşleştirme Bulmaca Oyununun Açıklaması

Çiftliği Hayvanlar Eşleştirme Bulmaca Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Her ikisini de ortadan kaldırmak için blokları başka bir özdeş bloğa doğru kaydırın. Bunu yapmak için mümkün olduğunca az hareket kullanın. Bir bloğun ortadan kaldırılması size 100 puan verir, ancak bloğu birden fazla kaydırırsanız, her hareket için 10 puan azalır. Bir seviyeyi tamamlamak için tüm blokları ortadan kaldırın. Bu oyunda 24 zorlu seviye var.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için ekrana dokunmak için fareyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.