Platform Oyunları → Çiftlik Hayvanları Bulmaca Yarışması Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Hollywood Superstar Makyaj ! Bee Mutlu Macerası Hedefleri Vur Atış Yenilebilir Sayılar Nişancı İşi Benim Monstertine’M Olur Musun? Çöp Adam Zombilere Karşı Flappy Bird Renkli Duvarlar
Çiftlik Hayvanları Bulmaca Yarışması Oyunu
Oyun yükleniyor...
Çiftlik Hayvanları Bulmaca Yarışması
Çiftlik Hayvanları Bulmaca Yarışması Oyununun Açıklaması

Çiftlik Hayvanları Bulmaca Yarışması Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu Çiftlik Hayvanları Yapboz Oyununda, çiftlik hayvanları oynamak ve eğlenmek için sizi bekliyor bu oyunda. Bu sefer inekler, atlar, domuzlar, keçiler, köpekler ve koyunlar resmimiz var. Uzmanlığınıza göre çeşitli uzmanlık düzeyleri seçebilirsiniz. Yeterlilik derecenize göre zorluk seviyesini seçtikten sonra oyun ekranına geçeceksin. Parçalanmış parçaları tam teşekküllü bir resme göre ayarlamaya çalışın. Talimatlar: oynamak için fare veya dokunun.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318