Yap Boz Oyunları → Bul Yedi Farklar Hayvanlar Oyunu

Bul Yedi Farklar Hayvanlar Oyunu
(İngilizce Adı: Find Seven Differences Animals)
Tam Ekran Oyna
Bul Yedi Farklar Hayvanlar
Bul Yedi Farklar Hayvanlar Oyununun Açıklaması

Bul Yedi Farklar Hayvanlar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Yedi Farkı Bul - Hayvanlar oyununda, hayvanlarla on büyüleyici seviyede farklılıklar için tam bir arama bulacaksınız. Hiçbir ipucu almayın, vaktiniz yoksa yeniden başlayın. Bulunan fark, ona geri dönmemeniz için kırmızı bir daire ile işaretlenecektir. Resim boyunca dikkatsizce tıklamayın, bir uyarı alın. Oyun Yedi Farkı Bul - Hayvanlar odaklanmanızı ve daha dikkatli olmanızı sağlar, farklılıklar küçüktür, zar zor fark edilir, onları bulmak için terlemeniz gerekir.
Talimatlar:
Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.