Platform Oyunları → Bul Ve Çiz Dop Zor Oyunu

Bul Ve Çiz Dop Zor Oyunu
(İngilizce Adı: Find and Draw DOP Hard)
Tam Ekran Oyna
Bul Ve Çiz Dop Zor
Bul Ve Çiz Dop Zor Oyununun Açıklaması

Bul Ve Çiz Dop Zor Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.


Bu meraklı mantık oyunu, sizi akıllı olmaya ve birçok zeka oyununun çözümleri üzerinde biraz bulmaca yapmaya zorlayacak. Resimlerdeki karakterlerin hayatını kolaylaştırmalı, eksik olan unsurları bulmalı ve yapbozu sonuna kadar çizmelisiniz. Her gün "Eksik kısmı çiz" oynamak
"%100 beynini çözeceksin ve en yüksek puan için herhangi bir IQ Testini geçebileceksin.
Talimatlar:
Beyninizi beyin aktivitesi için test etmek ister misiniz? Çok basit, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi toplayın ve "Eksik parçayı bul ve çiz" oyununu oynayın. Bunun için gizli nesneleri bulmanız gereken bulmacayı çözmeniz gerekecek. Bundan sonra, bu öğenin eksik olması için parmağınızla bir çizgi çizin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.