Yap Boz Oyunları → Ateş Kamyonlar Farklar Oyunu

Ateş Kamyonlar Farklar Oyunu
(İngilizce Adı: Fire Trucks Differences)
Tam Ekran Oyna
Ateş Kamyonlar Farklar
Ateş Kamyonlar Farklar Oyununun Açıklaması

Ateş Kamyonlar Farklar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu, iki görüntü arasındaki farkları bulmanız gereken, yani ilk bakışta aynı görünen ancak aralarında bir fark olduğu bir bulmaca oyunudur. Görselde itfaiye araçları var ve her görselde yedi fark var. Seviyeyi kazanmak ve bir sonrakine geçmek için belirli bir süre için hepsini bulun. Bu oyunu 10 seviyede oynayabilirsiniz. Bazı farklılıklar olduğunu düşündüğünüz yerde sol veya sağ resme dokunun.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için ekrana dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.