Macera Oyunları → Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı Oyunu

Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı Oyunu
(İngilizce Adı: Fireboy and Watergirl 2: Light Temple)
Tam Ekran Oyna
Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı
Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı Oyununun Açıklaması

Ateş Ve Su 2: Işık Tapınağı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Fireboy ve Watergirl (Oslo Albet tarafından yapılan), bu kez Işık Tapınağı'nı keşfediyorlar. Çıkışa güvenli bir şekilde ulaşmak için şakak ışığını kullanın. Fireboy ve Watergirl arasında geçiş yapın, ancak dikkatli olun, Fireboy suya dokunamaz ve Watergirl ateşe dokunamaz.
Talimatlar:
WASD ve ok tuşlarıyla hareket edin. Menü.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.