Flash → Uçuş İkilisi Yarışı Oyunu

Uçuş İkilisi Yarışı Oyunu
(İngilizce Adı: FlyWay Duo Race)
Tam Ekran Oyna
Uçuş İkilisi Yarışı
Uçuş İkilisi Yarışı Oyununun Açıklaması

Uçuş İkilisi Yarışı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Flying Way'de iki oyunculu oyun modunda gündelik tarzdaki arabaları kontrol ederek bir İkili Yarış başlıyor! Bu yarışta asıl amacınız aracınızla en uzun mesafeyi kat etmektir. Yolculuğunuz sırasında yolunuza çıkan elmasları toplayabilirsiniz. Elmaslar mağaza menüsünden yeni arabalar satın almanızı sağlayacak. Rampaların üzerinden atlayın, uçabildiğiniz kadar uzun süre uçun ve yolunuzdaki engellerden kaçının. Yarış başlasın!
Talimatlar:
Oyuncu 1: "W, A, S, D" veya "OK TUŞLARI"(Yalnızca 1P Modu)
Oyuncu 2: "OK TUŞLARI"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.