Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Futbol Genius Mücadelesi Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Süper Atlama Kutusu Ninja Koşucu Uzay Gemisi Yapboz Sıcak Hava Solitaire River Coach Otobüs Driving Simülatörü 2020 Bucket Top Dokunma Top Çöp Adam Ordusu: Direniş
Futbol Genius Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: Football Genius Challenge)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Futbol Genius Mücadelesi
Futbol Genius Mücadelesi Oyununun Açıklaması

Futbol Genius Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu dahiler için futbol. Tüm topları patlatacak kadar akıllı mısın?
Football Genius Challenge, bir zincirleme reaksiyonu tetiklemek için futbol toplarını patlatan bir bulmaca oyunudur. Tüm futbol toplarını temizlemelisin.
Bu oyun öğrenmesi kolay ve oynaması kolay olan basit bir bulmaca oyunudur. Bu blaster beynine meydan okuyacak!
Talimatlar:
Bu puzzle oyununda hepsini ortadan kaldırmak için zincirleme reaksiyonu tetiklemek için futbol toplarını patlatmanız gerekir. Seviyeyi tamamlamak ve bir sonraki seviyeye geçmek için tüm unsurları ortadan kaldırmanız gerekir. Oyunu bitirmeden önce tamamlamak için 400 seviyeleri var.
Her seviyede, yıldız toplayabilirsin. Maksimum yıldızları toplamak için seviyeyi olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlayın.
Tüm seviyeleri 3 yıldızla tamamlayabilecek misiniz? Bu senin zorluğun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.