Giysi Giydirme Oyunları → Zombiden Cazibeye Ürkütücü Bir Dönüşüm Oyunu

Zombiden Cazibeye Ürkütücü Bir Dönüşüm Oyunu
(İngilizce Adı: From Zombie to Glam A Spooky Transformation)
Tam Ekran Oyna
Zombiden Cazibeye Ürkütücü Bir Dönüşüm
Zombiden Cazibeye Ürkütücü Bir Dönüşüm Oyununun Açıklaması

Zombiden Cazibeye Ürkütücü Bir Dönüşüm Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

"Zombiden Büyüleyiciliğe: Ürkütücü Bir Dönüşüm"de Ellie ile ürkütücü bir yolculuğa çıkın! Onun ölümsüz görünümünden kurtulmasına ve yeni, sıradan bir yaşamı benimsemesine yardımcı olun. Destansı bir Cadılar Bayramı makyajı için makyaj, el temizliği, makyaj, tırnak dekorasyonu ve giyinme seviyelerine dalın!
Talimatlar:
Makyaj, temizlik, makyaj ve giydirme için tıklayın ve etkileşimde bulunun. Ellie'yi sorunsuz bir şekilde bir zombiden çekici, sıradan bir kıza dönüştürün. Ürkütücü ve şık Cadılar Bayramı eğlencesinin tadını çıkarın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.