Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
2 Arabalar Online Cadılar Bayramı Kartları Eşleştirme Yamaha 2020 Kaydırma Finger Painting Kızlar Havuz Partisi Terrorist Atışları Bize Ordu Drone Saldırı Noel Baba'yı Kurtar
Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme Oyunu
(İngilizce Adı: Fun Learning For Kids)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme
Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme Oyununun Açıklaması

Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu eğitim oyunu bebekler ve çocuklar için uygundur. Oyuncaklar, hayvanlar, meyveler ve araçlar gibi şekiller ve çevre şeyler hakkında farkındalıklarını geliştirmeye yardımcı olur. Oyunda çok güzel ve renkli görüntüler var.
Öğrenmeye başlayalım ve eğlenelim!
Talimatlar:
Sürükle ve bırak.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.