Dövüş Oyunları → Komik Savaş Simülatörü 2 Oyunu

Komik Savaş Simülatörü 2 Oyunu
(İngilizce Adı: Funny Battle Simulator 2)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Komik Savaş Simülatörü 2
Komik Savaş Simülatörü 2 Oyununun Açıklaması

Komik Savaş Simülatörü 2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır.

Büyük bir orduda general olun. Atlılar ve piyadeler üzerinde komuta edin. Bombalı kamikaze askerlerini savaşa gönderin. Mini silahlı ayının düşmanlara nasıl ateş ettiğini izleyin. Dev bir fili kontrol et ve tüm düşmanları ez. Köpekbalığı binicileriyle düşmana saldırın. Taktik becerilerini göster. Haritanın manzarasını düşünün. Dünyanın en iyi generali olduğunuzu kanıtlayın!
Talimatlar:
Sol fare düğmesi - bir birim oluşturun
Sağ Fare Tuşu + CTRL - Birimi Sil
WASD + Sağ Fare Düğmesi (Basılı tutun) - alternatif Hareket
Shift - hareketi hızlandırın
Q / E - kamerayı döndürGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.