Aksiyon Oyunları → Komik Atıcı 2 Oyunu

Komik Atıcı 2 Oyunu
(İngilizce Adı: Funny Shooter 2)
Tam Ekran Oyna
Komik Atıcı 2
Komik Atıcı 2 Oyununun Açıklaması

Komik Atıcı 2 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Funny Shooter 2, saçma sapan düşman ordularıyla savaştığınız eğlenceli bir FPS oyunudur! Bu tuhaf varlıkları öldürmek için çeşitli silahlar kullanın ve ilerledikçe silah cephaneliğinizi yükseltin. Kendinizi bu eğlenceli dünyaya bırakın!
Talimatlar:
Fare - etrafına bak
WASD - hareket
W + Shift - çalıştır
Uzay - atlama
Sol Fare Düğmesi - ateş et
Sağ Fare Tuşu (Basılı tutun) - nişan alın
Fare tekerleği - sonraki/öncü silah
1-7 - silah kısayol tuşları
R - yeniden yükle
G - el bombası atmak
T - silahı inceleyin
E - silahı kaldır / kaldırGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.