Macera Oyunları → Öfke Yol Zombi Kaza Oyunu

Öfke Yol Zombi Kaza Oyunu
(İngilizce Adı: Fury Road Zombie Crash)
Tam Ekran Oyna
Öfke Yol Zombi Kaza
Öfke Yol Zombi Kaza Oyununun Açıklaması

Öfke Yol Zombi Kaza Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Fury Road Zombie Crash, zombi istilasına uğramış bir arazide değiştirilmiş bir otomobili sürmeyi konu alan bir 3D oyundur. Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı ve kıyamet için tam zamanında geldi. Bir zombi kıyameti karşısında hayatta kalabilmek için, tercih ettiğiniz aracı kullanırken ölümsüzlerden kaçınmalısınız. Devam edin, savaş aracınızla arenada yarışın ve ölümsüzleri yok edin. Bu ve buna benzer oyunları kiz10.com üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
Talimatlar:
Arabanızı sürmeniz ve sürüklenmeniz gerekiyor
zombileri öldür.
Kontroller:
Taşımak için WASD'yi kullanın
arabanız ve el freni için yer.
Ayrıca nitro için N düğmeniz var.
Mobil cihazlarda ise kontroller ekranda yer alıyor.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.