Garson Kız Oyunu | Bedava Beceri Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Platformlar Yabancı Atlamak Sevgi Dolu Kurbağa Kovboy'u Kurtar Egzotik Kız Dolapları Noel Baba'nın Görevi Piksel Savaşçısı Polis Hırsıza Karşı Sokak Dövüşçüsü Çılgınlığı
Garson Kız Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Garson Kız Garson Kız Oyununun Açıklaması
Garson Kız Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Beceri Oyunları kategorisinde yer alır. Hareketli ve kalabalik bir kafeteryada garson olarak çalisiyorsunuz, müsterilerden siparisleri alin mutfakta hazirlanmasini saglayin ve servis yapin, hizli davranin müsterilerinizi kaçirmayin. Her Bölümde ulasmaniz gereken bir kazanç miktari var süreniz dolmadan yeterli sayida müsteriyi agirlayip para kazanmalisiniz. Oyunu mouse ve sol tiklamayla oynayabilirsiniz. Rekorlarinizi Bekliyoruz. oyuncubey.com iyi eglenceler diler.

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.