Zeka Oyunları → Dahi Hafıza KARTLARI Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Bir Zanaat Patlat Küçük Çilekli Küçük Midilli Bekçisi Spor Otopark HD Keskin Nisanci Çatışma 3D Adem Ve Havva: Golf Zombi Vebası Komik Canavarlar
Dahi Hafıza KARTLARI Oyunu
Oyun yükleniyor...
Dahi Hafıza KARTLARI
Dahi Hafıza KARTLARI Oyununun Açıklaması

Dahi Hafıza KARTLARI Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır.

Sen bir dahi misin? Hafızanıza meydan okumaya hazır mısınız?
Beyninizi eğlendirmek için en iyi hafıza oyununu tanıtırken çok mutluyuz!
Hafızanızı en iyi hafıza oyunu: Genius Hafızası ile eğitin. Kartlar ızgaraya, yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirilir. İki kart çevirmelisin. İki kart aynıysa, iki kart oyundan çıkarılır. Kartlar aynı değilse geri döndürülürler.
Talimatlar:
Amaç, kart çiftlerini olabildiğince az hamlede ve sınırlı bir süre içinde olabildiğince hızlı bir şekilde eşleştirmektir. Kartlar çevrildiğinde, konumlarını hatırlamak önemlidir.
"" Genius Memory "" hafızanıza meydan vermenize izin verecektir. Oyunun ilk seviyeleri çok kolaydır. Seviyeler arasında ilerledikçe, onlar daha zor olurlar.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318