Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Giysi Giydirme Oyunları → Kızlar Alışveriş Merkezi Alışveriş Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Balon Patlatıcısı Neon Anahtarı Online Kutu Patlatma Kağıt Yarışçısı Mutfak Telaşı Floating Su Coach Görev 3D Flag Kelime Puzz Locometry
Kızlar Alışveriş Merkezi Alışveriş Oyunu
(İngilizce Adı: Girls Mall Shopping)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Kızlar Alışveriş Merkezi Alışveriş
Kızlar Alışveriş Merkezi Alışveriş Oyununun Açıklaması

Kızlar Alışveriş Merkezi Alışveriş Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Alışveriş merkezimize iki kızımıza katılın. Güzel elbiseler, aksesuarlar ve ayakkabılar seçmelerine ve modaya uygun moda kıyafetler oluşturmalarına yardımcı olun. Alışverişe ilk kıza katılarak oyuna başlayın ve ona güzel kıyafetler almasına yardımcı olun, ardından ikinci kızın yaratılmasına yardımcı olabilirsiniz. harika bir kıyafet. İyi eğlenceler!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.