Platform Oyunları → Göktaşı Patlatma Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Örümcek Sinek Kahramanlar Oyuncular Dirildi Elsa Ve Anna Plaj Selfie'si Cadılar Bayramı Balkabağı Şövalyelerin Efendisi Canavar Kamyon Boyama Kitabı Paten Kız: Kağıt Blaze Barbie Partisi Diva
Göktaşı Patlatma Oyunu
Oyun yükleniyor...
Göktaşı Patlatma
Göktaşı Patlatma Oyununun Açıklaması

Göktaşı Patlatma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır. Uzaydan büyük aksiyon sizleri bekliyor! Bu önemli uzay görevinde tüm göktaşlarını patlatmalısınız! Göktaşlarını en uygun yere fırlatın, üç veya daha fazla aynı renkteki gökyaşı parçalarını bir araya getirin ve gökyaşlarını patlatın. Böylece gezegeninizi kurtarın. Dikkatli olun! Bu süre içinde göktaşlarından kaçmalı ve size çarpmalarına izin vermemelisiniz. Sınırlı sayıda hakkınızın olduğunu unutmayın ve tüm becerilerinizi ortaya çıkarın! Dünya gezegeni size güveniyor!
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318