Platform Oyunları → Altın Kule Savunması Oyunu

Altın Kule Savunması Oyunu
(İngilizce Adı: Gold Tower Defense)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Altın Kule Savunması
Altın Kule Savunması Oyununun Açıklaması

Altın Kule Savunması Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

“Gold Tower Defense – Protect Gold” sabit bir yere bir kule kurarak altını canavar saldırılarından koruyan bir kule savunma oyunudur.
Toplam 80 hikaye modundan oluşur.
Bir aşamayı kazandığınızda, ödülleri almak için aldığınız yıldızları toplayın.
Kule Çekilişinde istediğiniz seviyede bir kule seçerek seviye atlamaya çalışın.
Seviye atladıkça daha güçlü saldırılar yapabilirsiniz.
Kahramanlar ve eşyalar, kazanmanıza yardımcı olmak için istediğiniz her yerde kullanılabilir.
Talimatlar:
[bilgisayar tarayıcısı]
sol, sağ, yukarı, aşağı tuşu + enter tuşu
Desteklenen fare
[Mobil]
DokunmakGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.