Giysi Giydirme Oyunları → Gotik Yeni Dönem Oyunu

Gotik Yeni Dönem Oyunu
(İngilizce Adı: Gothic New Era)
Tam Ekran Oyna
Gotik Yeni Dönem
Gotik Yeni Dönem Oyununun Açıklaması

Gotik Yeni Dönem Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Bir gotik kızın Çarşamba günü çok önemli bir işi var - yeni Akademi'ye varıyor. Bir kabusa, kaosun ve gizemli bilmecelerin meskenine düşeceğinden şüphelenmedi. Oradan kesinlikle hoşlanacak. Ancak yolculuktan önce, gotik prensesin stiline sadık kalarak gardırobunu güncellemesi gerekiyor. Sadece koyu, kasvetli gölgeler, gotik elbiseler ve okul üniformaları. Ona katıl ve gothgirl'ün karanlık prensesin eşsiz bir görüntüsünü yaratmasına ve arkadaş bulmasına yardım et.
Talimatlar:
Bir lise kahramanı için Gotik bir görünüm yaratın. Ergenliğin tüm kusurlarını ortadan kaldırarak yüzünüzü hazırlayın. Meydan okuyan bir Gotik makyaj uygulayın. Belki de saç stilini güncellemelisin. Gardıroptan uygun elbiseler, gömlekler, çoraplar ve ayakkabılar seçin. Görüntüyü bir tür aksesuarla tamamlayın. Ortaya çıkan sonucu bir PNG görüntüsü olarak kaydedin. Oyun aygıtına bağlı olarak, kontrol için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.