Macera Oyunları → Büyük Siber Şehir Oyunu

Büyük Siber Şehir Oyunu
(İngilizce Adı: Grand Cyber City)
Tam Ekran Oyna
Büyük Siber Şehir
Büyük Siber Şehir Oyununun Açıklaması

Büyük Siber Şehir Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Grand Cyber City oyunuyla çok uzun ve eğlenceli bir hikaye başlıyor. Oyun ağırlıklı olarak araba simülasyonu, bisiklet, motosiklet, roket ve paraşüt simülasyonları gibi çeşitli araç simülasyonlarını içeriyor. Oyun, görevler, yarışlar, zorluklar ve serbest modlar gibi çeşitli oyun modları içerir.
Talimatlar:
1. OYUNCU:
Hareket: "W,A,S,D"
NOS: "SHIFT" veya "N"
Silahı aç: "F"
Arkanıza bakın: "T"
Arabayı Sıfırla: "R"
Kamerayı değiştir: "C"
2. OYUNCU:
Hareket: "OK TUŞLARI"
NO: "M"
Silahı etkinleştir: "J"
Arkanıza bakın: "L"
Arabayı Sıfırla: "U"
Kamerayı değiştir: "O"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.