Yarış Oyunları → Grand Aşırı Yarış Oyunu

Grand Aşırı Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Grand Extreme Racing)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Grand Aşırı Yarış
Grand Aşırı Yarış Oyununun Açıklaması

Grand Aşırı Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu arabalar hızlı ve bu sürücüler acımasız! Grand Extreme Racing oyununda süper hızlı arabanızla bu yarış sürücülerine katılmaya ne dersiniz? Çok uzun bir şampiyonluk macerasına katılın ve yarış arabanızla dünya şampiyonluğu kupalarını alın veya tek oyunculu veya 2 oyunculu oyun modunda pratik yapın veya meydan okuma yarışlarına katılın! Ödüller gayet iyi, böylece arabanızın yükseltmelerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. On harita, beş yarış arabası ve beş sürücü! Birini seç ve yarış pistinde yerini al! Hadi gidelim!
Talimatlar:
1P Modunda oynuyorsanız:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
NOS: "L-SHIFT" veya "R-SHIFT"
Araba konumunu yeniden başlat: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera görünümünü değiştir: "C"
2P Modunda oynuyorsanız:
Oyuncu 1:
Taşı: "OK TUŞLARI"
NO: "M"
Araba konumunu yeniden başlat: "O"
Geriye bak: "P"
Kamera görünümünü değiştir: "K"
Oyuncu 2:
Taşı: "W,A,S,D"
NOS: "L-SHIFT"
Araba konumunu yeniden başlat: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera görünümünü değiştir: "C"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.