Giysi Giydirme Oyunları → Cadılar Bayramı Palyaço Giydirme Oyunu

Cadılar Bayramı Palyaço Giydirme Oyunu
(İngilizce Adı: Halloween Clown Dressup)
Tam Ekran Oyna
Cadılar Bayramı Palyaço Giydirme
Cadılar Bayramı Palyaço Giydirme Oyununun Açıklaması

Cadılar Bayramı Palyaço Giydirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Halloween Clown Dressup, palyaçonuzu ve eşyalarını giydirmek için ilk önce mağazadan eşya satın aldığınız bir alışveriş ve makyaj oyunudur. Tasarımınızı tamamladığınızda, makyaj becerilerinize ve kullanılmış eşyalarınıza bağlı olarak madeni paralarla ödüllendirileceksiniz. Ayrıca tasarımınızı kaydedebilirsiniz.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.