Platform Oyunları → Cadılar Bayramı Farklılıkları Bul Oyunu

Cadılar Bayramı Farklılıkları Bul Oyunu
(İngilizce Adı: Halloween Find the Differences)
Tam Ekran Oyna
Cadılar Bayramı Farklılıkları Bul
Cadılar Bayramı Farklılıkları Bul Oyununun Açıklaması

Cadılar Bayramı Farklılıkları Bul Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Cadılar Bayramı Farkları Bul oyununda, Cadılar Bayramı temasıyla on büyüleyici seviyede farklılıklar için tam bir arama bulacaksınız. Gereksiz yere tıklamayın, üç kez yanlış tıklarsanız oyun biter. Bulunan fark, geri dönmemeniz için bir daire ile işaretlenecektir. Oyun odaklanmanızı ve daha dikkatli olmanızı sağlayacak, farklılıklar küçük, zar zor farkedilebilir, onları bulmak için terlemeniz gerekiyor.
Talimatlar:
Fareyi kullanın veya ekrana dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.