Yarış Oyunları → Helikopter Park Etme Ve Yarış Simülatörü Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
VIP Prensesleri Paris Moda Haftası Derin Deniz Balıkçılığı Çılgınlığı Flippin Silahı Jenner Cadılar Bayramı Yüz Sanatı Sevimli Hayvanlar Boyama Kitabı Gökyüzü Şövalye 2D Çılgın Basketbol Çöp Adam Ragdoll
Helikopter Park Etme Ve Yarış Simülatörü Oyunu
Oyun yükleniyor...
Helikopter Park Etme Ve Yarış Simülatörü
Helikopter Park Etme Ve Yarış Simülatörü Oyununun Açıklaması

Helikopter Park Etme Ve Yarış Simülatörü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Şimdiye kadar en iyi Helikopter Simülasyon oyunlarından birini oynamaya hazır mısın? Birden fazla helikopterle iki heyecan verici mod oyna. Mod 1 - Park Simülatörü ve mod 2 - Kontrol Noktası Bazlı Sürücü. Uçmak için WASD, döndürmek için Q / E, motoru çalıştırmak / yukarı kaydırmak için Shift tuşunu kullanın. Çalıştırma yönergeleri: Uçmak için WASD, döndürmek için Q / E, motoru çalıştırmak / artırmak için Shift, Boşluk - motoru durdurmak / inmek için kullanın.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318