Macera Oyunları → Yardım Et Me: Zamanı Travel Macerası Oyunu

Yardım Et Me: Zamanı Travel Macerası Oyunu
(İngilizce Adı: Help Me: Time Travel Adventure)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Yardım Et Me: Zamanı Travel Macerası
Yardım Et Me: Zamanı Travel Macerası Oyununun Açıklaması

Yardım Et Me: Zamanı Travel Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Herkes sabırsızlıkla bekliyordu ve sonunda geldi! Doğru cevabı bulmanız gereken büyüleyici bir bulmaca oyunu. Yanlış seçimi yaparsanız, kahraman kurtarılmayacak. Hem zor mantığa hem de rahatlamaya odaklanan bir oyun, bu yüzden beyninizi harekete geçirmeniz ve bulmacaları çözmek için IQ'nuzu kullanmanız gerekecek. Antik Mısır'dan Vahşi Batı'ya ve Antik Yunanistan'dan geleceğe uzanan farklı çağlarda seyahat etmeniz gereken harika, büyüleyici bir hikaye sizi bekliyor. Yolda, kızı ve arkadaşlarını kurtarmak için bulmacaları çözmen gerekecek. Kendinizi bu harika bulmaca oyununa çekin, karmaşık sorunları çözün ve beyninizi meşgul edin!
Oyuna, dünyaya daha fazla dalmak için diyaloglar ve ipucu kelimeleri eşlik ediyor. Herkes için anlaşılması kolaydır, bu yüzden seviyeleri bir aile olarak geçin!
Talimatlar:
Nasıl oynanır:
Sadece bir tanesi doğru olan birkaç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz! bu karmaşık testleri herkes çözemez; aklınızı ve beyninizi kullanmanız gerekecek. Yanlış seçenekler kahraman için komik sonuçlara yol açabilir.
Size yüzlerce varyasyon sunan bir takım olan düzinelerce giysi arasından görünümünüzü seçebilirsiniz. Botanistten rock yıldızına kadar istediğiniz gibi görünmenizi sağlayacak seçenekleri seçebilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.