Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Gizli Nesneler Merhaba Aşkım Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Koş Koş Koş! 2K20 Su Suffering Plaj Araba Boru Bebek Taylor İyi Habits Yuvarlanan Join Çatışma 3D Helis Ascend Sevimli Unicorn Yapboz
Gizli Nesneler Merhaba Aşkım Oyunu
(İngilizce Adı: Hidden Objects Hello Love)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Gizli Nesneler Merhaba Aşkım
Gizli Nesneler Merhaba Aşkım Oyununun Açıklaması

Gizli Nesneler Merhaba Aşkım Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu tatlı Sevgililer Günü gizli eşya oyununu deneyin. Süre dolmadan ekrandaki tüm nesneleri bulun. Temizlenecek eşyalarla dolu 16 aşk seviyesi. Hedefi gerçekleştirebilir misin? Bulmanın bir yolu var.
Talimatlar:
Bulunacak nesnelerin listesi ekranın sol tarafındadır. Süre dolmadan onları sahnede bulun. Sıkışırsanız, ipucu düğmesine dokunun. Sahneyi yakınlaştırmak için büyüteç düğmesini kullanın (ayrıca bu modda ekranı sürükleyebilirsiniz)Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.