Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Gizli Nesneler Şefliği Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Caesar Salad Piksel Atlayışı Drawaria.Online Trafik Jam Tabanca Mayhem Twitchie Tıklayıcısı Sokak Dansı Modası 2 Ellie Cilt Doktoru
Gizli Nesneler Şefliği Oyunu
(İngilizce Adı: Hidden Objects Superthief)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Gizli Nesneler Şefliği
Gizli Nesneler Şefliği Oyununun Açıklaması

Gizli Nesneler Şefliği Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Gizemli kalıntıları ve nadir eserleri çalmak için tonlarca fırsat sunan zengin konaklar, müzeler ve atölyeler. Kiralık bir hırsız olarak, Bayan Smith için en iyinin en iyisi olmak için mükemmel bir yer. Müşterilerinin arzuladığı gizli nesneleri bulmasına yardım et ve en yüksek şöhreti kazan! Aramak için çeşitli sahneler, yan işler ve toplanacak özel ekipmanlar bekliyoruz. Sahneler düzenlerini değiştiriyor ve her oynadığınızda ve ustalık seviyenize göre zorluk çekiyor!
Talimatlar:
Gizli nesneler için farklı sahneler arasında arama yapın ve ardından bunları toplamak için öğesine dokunun. Yapmanız gereken nesneleri ne kadar hızlı bulursanız o kadar çok puan alırsınız. Bir nesneyi bulmakta zorlandığınızda, bir ipucu kullanabilirsiniz. Yeni sahnelerin kilidini açmak için yıldız tabanlı ün kazanın. Bir ustalık ödülü için her sahnede ustalaşmaya çalışın. Çeşitli yan işlerle iyi eğlenceler.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.