Flash → Tepe Tırmanma Çılgınlığı Oyunu

Tepe Tırmanma Çılgınlığı Oyunu
(İngilizce Adı: Hill Climbing Mania)
Tam Ekran Oyna
Tepe Tırmanma Çılgınlığı
Tepe Tırmanma Çılgınlığı Oyununun Açıklaması

Tepe Tırmanma Çılgınlığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Arabalarınızı geliştirmek ve daha da ileri gitmek için engebeli yollarda ilerleyin, yıldızları, paraları ve pikapları toplayın! Ayrıca çeşitli engellere dikkat edin! Ancak bunları bazı ters taklalar atmak için de kullanabilirsiniz. Sadece kafanıza dikkat edin! O halde kemerini bağla, sürücü! Her seviyede baştan sona sürüş yapın ve arabalarınızı geliştirmek için para toplayın.
Talimatlar:
Her seviyede baştan sona sürüş yapın ve arabalarınızı geliştirmek için para toplayın. Seviyelerde ustalaşmak için yıldızları toplayın; diğer kazanımlar daha da ilerlemenize yardımcı olacaktır. Bonus kazanmak için hileler yapmayı deneyin!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.