Yarış Oyunları → Tepe Tırmanma Yarışçısı Oyunu

Tepe Tırmanma Yarışçısı Oyunu
(İngilizce Adı: Hill Climb Racer)
Tam Ekran Oyna
Tepe Tırmanma Yarışçısı
Tepe Tırmanma Yarışçısı Oyununun Açıklaması

Tepe Tırmanma Yarışçısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Kemerlerinizi bağlayın, gaza basın ve sıkı tutunun çünkü HillClimb Racer sizi hayatınızın yolculuğuna çıkaracak!
Genç, hevesli bir yokuş yukarı yarışçı Tom olarak oynayacaksın. Onu daha önce hiç olmadığı bir yolculuğa çıkaracak bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Tepeden dağa, şehirden kente, hatta Ay'a fizik kanunlarını hiç umursamadan!
Çeşitli araba türleriyle benzersiz tepe tırmanma ortamlarının çeşitli zorluklarını seçin. Saygısız numaralardan bonus kazanın
Birçok düşmanla yarışın ve arabayı yükseltmek ve tüm seviyeleri tamamlamak için yeni stiller, hız, hızlanma ve atlamalar elde etmek için para kazanın.
Talimatlar:
bilgisayar kontrolleri:
Hızlandırmak veya yavaşlatmak için klavye oklarını kullanın veya oyun düğmelerine dokunun
Mobil ve Tablet Kontrolleri:
Hızlanma ve fren düğmelerine ekrana dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.