Flash → Serseri Hızcı Oyunu

Serseri Hızcı Oyunu
(İngilizce Adı: Hobo Speedster)
Tam Ekran Oyna
Serseri Hızcı
Serseri Hızcı Oyununun Açıklaması

Serseri Hızcı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Hobo Speedster, 2D çizgi film grafiklerine sahip heyecan verici bir motosiklet platformu BMX oyunudur. Görevin mi? Bitiş çizgisine ulaşana kadar motosikleti dengede tutun. Madeni para ve elmas kazandıkça, motosiklet yerleşiminde mevcut bisikletinizi yükseltin, Mağazadan 3 motosiklet daha satın alın ve Dekorasyon bölümünde 4 ek sürücünün kilidini açın. Kişisel bir mücadeleye hazır mısınız? Çeşitli haritaları keşfedin ve ekstra ödüller için 7 görevin tamamını tamamlamayı hedefleyin!
Talimatlar:
PC'de
A veya Sol ok = geri
D veya Sağ ok = ileri
Mobil Cihazda
Ekrandaki hızlandırıcı düğmelerini basılı tutunGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.