Macera Oyunları → Huggy Aşk Ve Kurtarma Oyunu

Huggy Aşk Ve Kurtarma Oyunu
(İngilizce Adı: Huggy Love and Rescue)
Tam Ekran Oyna
Huggy Aşk Ve Kurtarma
Huggy Aşk Ve Kurtarma Oyununun Açıklaması

Huggy Aşk Ve Kurtarma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu eğlenceli platform ve bulmaca oyunuyla iyi eğlenceler Huggy Love and Rescue, her seviyede farklı bulmacaları çözen ve kucaklayan wuggy'nin sevgili öpücüğünü kurtarmasına yardım eden sıradan bir oyundur. Bu oyunun tüm seviyelerini tamamlamaya yardım edebilir misin? kiz10.com'da öğrenin ve bu oyunun tadını ücretsiz çıkarın.
Sevimli ama ürkütücü kucak dolusu wuggy, zindanlarda kapana kısılmış olan sevgili öpücüğün küçük hanımını kurtarmak için yardımınıza ihtiyacı var ve bir an önce kurtarılması gerekiyor. Her seviyede, her seviyeyi çözmek için oyunun bulmacalarına ve detaylarına iyi bakın.
Oyunun amacı, her seviyedeki bulmacaları tamamlamak ve zaman kaybetmemeye çalışmaktır, aksi takdirde çabucak kaybedersiniz!
Talimatlar:
Bilgisayar kontrolleri:
Hareket etmek ve zıplamak için WASD ve klavye okları.
Mobil ve tablet kontrolleri:
Hareket etmek ve zıplamak için oyun düğmelerine dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.