Flash → Hidro Yarış 3D Oyunu

Hidro Yarış 3D Oyunu
(İngilizce Adı: Hydro Racing 3D)
Tam Ekran Oyna
Hidro Yarış 3D
Hidro Yarış 3D Oyununun Açıklaması

Hidro Yarış 3D Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Hydro Racing 3D ile harika bir tekne yarışı oyununa katılmak ister misiniz? Sadece yarış değil, aynı zamanda birçok ücretsiz harita etkinliği ve heyecan verici kariyer modu bölümleri de sizi bekliyor. Tekneler parlak ve birbirinden hızlıdır. Azotlu yakıt onları daha hızlı ve daha güçlü yapar. Su parkurunda yerinizi alın ve tek veya 2 oyunculu modda yarışa veya serbest sürüşe başlayın. Sürat teknesi macerası başlasın!
Talimatlar:
Oyuncu 1:
Hareket: W, A, S, D
Nitröz: L-SHIFT
Yeniden başlat: R
Kamera görüntüleme anahtarı: C
Oyuncu 2:
Hareket: YÖN TUŞLARI
Nitröz: O
Yeniden başlat: ben
Kamera görüntüleme anahtarı: KGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.