Platform Oyunları → Boşta Kalan Restoran Oyunu

Boşta Kalan Restoran Oyunu
(İngilizce Adı: Idle Diner Restaurant Game)
Tam Ekran Oyna
Boşta Kalan Restoran
Boşta Kalan Restoran Oyununun Açıklaması

Boşta Kalan Restoran Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Idle Diner Restaurant Game, bir restoran oyununun simülasyonudur. Kendi restoranınızı işletmeniz ve onu daha büyük ve daha güçlü hale getirmeniz gerekiyor. Giderek daha fazla müşteri geldikçe, para kazanmak için daha fazla masa, sandalye ve restoran ekleyebilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Öyleyse, restoran oyununuzu şimdi çalıştırmaya başlayın!
Talimatlar:
Oynamak İçin Dokunun!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.