Mücevher Oyunları → Boş Birleştir Kent Oyunu

Boş Birleştir Kent Oyunu
(İngilizce Adı: Idle Merge City)
Tam Ekran Oyna
Boş Birleştir Kent
Boş Birleştir Kent Oyununun Açıklaması

Boş Birleştir Kent Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Mücevher Oyunları kategorisinde yer alır.

Arazi satın alarak, evler inşa ederek ve ürettikleri parayı kullanarak şehrinizi yaratın, evleri birleştirerek daha büyük, daha güzel ve daha yüksek para üretimi ile yenilerini yaratın.
Şimdi Idle Merge City'nin tadını çıkarın!
Talimatlar:
Bir araziye tıklayın ve bir ev satın alın, birbirinin aynı iki eviniz olduğunda birini sürükleyin ve birleştirmek için diğerinin üzerine bırakın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.